Araç Modelleri

Ünlü Futbolcular ve Kiralık Araba Seçimleri

Her hareketleri izleniyor ve adeta dünya onların etrafında dönüyor. Nasıl ki “futbol asla sadece futbol değilse” futbolun yıldızları da sporcu kimlikleri yanında hem giyim kuşamlarıyla hem de kiralık araba tercihleriyle takip ediliyorlar.

Attıkları harika gollerle hep gündemimizde olan futbolun en büyük starlarının kiralık araçlar konusundaki tercihlerini sizin için bir araya getirdik.

Lionel Messi

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak, kiralık araba tercihlerinde de oldukça lüks bir zevk sahibidir. Messi, genellikle Rolls-Royce Cullinan, Bentley Bentayga ve Lamborghini Urus gibi lüks SUV'lar kiralamaktadır.

Cristiano RonaldoMessi'den sonra dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak (tabi bu tartışmalı bir konu😊), kiralık araba tercihlerinde de ona benzer bir zevk sahibidir. Ronaldo, genellikle Ferrari 488 GTB, Lamborghini Aventador SVJ ve Bugatti Chiron gibi lüks spor arabalar kiralamaktadır.

Neymar da Silva Santos Júnior

Dünyanın en pahalı futbolcularından biri olarak, kiralık araba tercihlerinde de oldukça iddialıdır. Neymar, genellikle Aston Martin DB11, Bentley Continental GT ve Rolls-Royce Phantom gibi lüks arabalar kiralamaktadır.

Kylian Mbappé

Dünyanın en genç yıldızlarından olan ve şu dönem adı Real Madrid ile anılan Mbappe kiralık araba tercihlerinde de oldukça modern bir zevk sahibidir. Mbappé, genellikle Mercedes-AMG GT R, Porsche 911 Carrera S ve Tesla Model S gibi lüks spor arabalar kiralamaktadır.

Mohamed Salah

Geniş bir hayran kitlesine sahip Liverpoollı yıldız kiralık araba tercihlerinde seçkin bir zevke sahip. Salah, genellikle Range Rover Vogue, Land Rover Discovery ve Mercedes-Benz GLE-Serisi gibi lüks SUV'lar kiralamaktadır.

Virgil van Dijk

Dünyanın en iyi savunma oyuncularından biri olarak gösterilen Virgil van Dijk , genellikle Audi Q7, BMW X5 ve Mercedes-Benz GLS-Serisi gibi lüks SUV'lar kiralamaktadır.Ünlü futbolcular, genellikle lüks ve konforlu arabaları tercih etmektedirler. Ancak, bazı futbolcular daha pratik ve ekonomik arabaları da 
tercih edebilmektedir.

Üstte saydığımız yıldızlar da dahil olmak üzere birçok futbolcunun, kiralama şirketleri ile uzun dönem araç kiralama sözleşmeleri yaparak veya özel anlaşmalar ile indirimli fiyatlardan faydalandığı bilinmektedir.