Araç Modelleri

Kontrol Sende! Kontrol Güç Demektir...

İNTRALİNE ARAÇ YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ

İntraline Araç Yönetim Bilgi Sistemi kiralama deneyiminizi en üst düzeyde yaşamanızı sağlayan İntraline'nın size sunduğu ücretsiz bir hizmettir!

Kiraladığınız araçlarınızın ve ihtiyaçlarınızın yönetimini daha özel ve kolay yapabilmeniz için İntraline Araç Yönetim Bilgi Sistemine üye olarak katılabilirsiniz. Katıldığınızda geçmiş ve gelecek rezervasyonlarınızla ilgili istediğiniz zaman faturalarınızı, aktif kiralamalarınızı ve geçmiş rezervasyonlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda İntraline'dan kiraladığınız araçlarınızla yolculuğunuz boyunca oluşan HGS bedelleri veya tarafınıza kesilen trafik cezalarını takip edebilme olanağını da elde etmiş olursunuz. Araç Yönetim Bilgi sistemi sayesinde İntraline'nın hızlı rezervasyon özelliğini kullanabilir, böylece vaktinizi harcamadan kolay ve çabuk bir rezervasyon gerçekleştirmeniz mümkündür.

İntraline Araç Kiralama üyelerine özel oluşturduğu kampanyalar ve promosyonlar sayesinde, araç kiralamayı daha da keyifli hale getiriyoruz! Sizleri daha avantajlı imkanlar bekliyor!

NOT: İntraline Araç Yönetim Bilgi Sistemine üye olabilmeniz için araç kiralama rezervasyon sistemi üzerinden en az 1 günlük araç kiralama rezervasyonu gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor.

Whatsapp Destek Hattımız +90 543 207 77 53