Araç Modelleri

Tatilinde huzur arayanların daha çok tercih ettiği koyu özel kılan deniz içerisinde oluşan doğal kayalıklar.

Delikli Koy sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arayanların son keşif yeri. Burası sessiz ve sakin çünkü pek çok plaja göre denizi soğuk! Tatilinde huzur arayanların daha çok tercih ettiği koyu özel kılan deniz içerisinde oluşan doğal kayalıklar. Zaten koyun ismi de bu doğal oluşum sonucu ortaya çıkan kayaların oyuklarından geliyor.  

İşte size huzur ve temiz bir deniz!

Delikli Koy

Delikli koy Çeşme ve Alaçatıda yaz tatili yapanların ve İzmir'de yaşayanların günü birlik uğrak yeri olan ve kampçıların tercih ettiği eşsiz güzellikle bir yer.

Çevresinde kamp yapılabilecek alanların olması, pırıl, pırıl bir denizin, ter temiz plajının olması  ve doğal kaya oluşumlarının olması burayı görmeye değer ve burada kısa süreli de olsa tatil yapmaya  görmek için burayı tercih edilir kılıyor.

Tabii ki bir aracınız olmadan bu doğa harikası yerleri görebilmeniz mümkün değil. Eğer aracınız yoksa hiç üzülmeyin İntraline Rent a Car kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama çözümleri ile sizin yanınızda. Bodrum, Milas, Selçuk, Efes, Kuşadası, Didim, Çeşme ve Alaçatı rotanızı oluşturun keyifli bir yaz tatili sizi bekliyor.